Cờ vô phong Vlajka bez větru
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
hotel dovolená Vinpearl leoš středa thajsko ženy demokracie komunismus netbook acer asus odpověď chẳng idecko display stát korupce psí maso kurz vietnamštiny čísla hotel Košík Vietnamci tržnice podnikání zboží prodej kavárny nábytek