Ếch ngồi đáy giếng Žába na dně studny
Únor 2026, max 181M
Když jsem byla malá tak mi vitnamci nevadili … Spíš
Mi nemáme vietnamce rádi, protože s nimi máme osobní zkušenosti
Anonim: Ano, v ČR se někdy dodržují pravidla až moc přísně.
Byli jste už na Sapě?
ryzen AMD počítač gaming pc grafická karta svatba vietnamka tradice chování komunikace tržnice přiem Vietnamci v ČR bohatství sen práce akce kultura miss praha manželství sex stát komunismus korupce trh láska Sapa